VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Bebek Oyuncakları

Toplam 432 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
432 adet ürün arasından bulunan en popüler sonuçlar
200.00
179.00 TL
İndirimli
Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün
57.00 TL
Ücretsiz Kargo

Bebeklerinin sağlıklı ve dengeli beslenmesini her şeyden öncelikli gören anne – babalar, sağlıklı bir birey yetiştirebilmenin sadece beslenme yönünden desteklenerek olmadığını bilmelidir. Sağlık demek; kişinin ruhen, bedenen ve sosyal açıdan tam iyi olma halidir. Bu nedenle bebeklerin de psikolojik ve sosyal gelişimi en az beden gelişimi kadar önemsenmelidir. Bebek oyuncakları arasında miniklerin gelişimine çok yönlü katkı sağlayacak bebek aktiviteli oyuncak çeşitlerinin önemi fazladır.

Bebeklerin beyni tahmin edebileceğinizden daha hızlı gelişir. Araştırmalara göre bu durum yaklaşık saniyede 1 milyon sinir bağlantısı demektir. Bu nedenle bebek oyuncaklarında seçim yapacağınız ürünlerin önemi oldukça fazladır.

Oyuncaklar bebeğinizin sadece keyifli zaman geçirmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel ve bedensel gelişimi içinde destekleyicidir. Bu nedenle çocuğunuzun gelişim sürecini ay ay takip etmeli, hangi aylarda hangi beceriler edindiğini öğrenmeniz bir sonraki oyuncak tercihlerinde size büyük fayda sağlar. Çocuklar dünyayı önce duyu organları ile sonrasında zihinsel yönelimle tanımaya başlar. Bu sebeple ilk oyuncaklarının duygusal oyuncaklar ve anne bebek ilişkisi kurulabilecek birlikte oynayabileceğiniz oyuncaklardan oluşması önemlidir.

Bebek Aktivite Oyuncakları

Minikler en iyi şekilde yaşayarak ve yaparak , yani etkinliğin içinde deneyimleyerek kendileri öğrenmelidir. Bebek aktivite oyuncakları da miniğin öğrenme ve eğlenme amaçlı olarak birçok faaliyette bulunabileceği oyuncak türüdür. Bebeğiniz bu oyuncaklar sayesinde birçok şeyi keşfedebilir. Örneğin, hiç gitmediği ülkeler, kıtalar yada hiç görmediği eşyalar, hayvanlar gibi birçok şey hakkında bilgi sahibi olurlar. Aktivite oyuncakları bebeklerinizin en eğlenceli bilgi edinme yöntemleri arasında ön plana çıkıyor. Bebeğinize bu oyuncaklar sayesinde şarkı söylemeyi, sayıları, hayvan seslerini taklit etmeyi ve daha birçok şeyi öğrenmesinde katkı sağlayabilirsiniz.

Bebek aktivite oyuncakları miniğin ilk kullanımda tesadüfen yaptığı hareketler ile keşfetmeye başlamasına olanak tanır. Bebeğiniz bir sonraki denemelerinde yaptığı tesadüf hareketleri artık bilinçli bir şekilde uygulamaya alır. Artık yapacağı her bir hamlenin ne tepki ile sonuçlanacağını bilir ve ona göre oyuncağı kullanır. Oyuncağın kontrolünü ele alan bebeklerin özgüveni artar. Özgüveni gelişen bebeklerin ilerleyen dönemde hayatlarında da başarı odaklı yaşar ve başarısızlık durumunda tekrar denemekten korkmayarak yollarına devam edebilirler.

Anne – Babalar aktiviteli oyuncaklarla bebeklerinin eğlenirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli üretim yapan ve güvenilir markalar tarafından satılan oyuncak çeşitleriyle farklı temalar ve çeşitli özellik seçenekleri ile VuuZoo mağazaları arasından tercih yaparak miniklerinize sunabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı fiyat seçeneklerine sahip ürünleri karşılaştırma yaparak hemen satın alabilirsiniz.

VuuZoo anne bebek ürünlerinde ulaşılabilir cazip fiyat avantajlarıyla ekonomik alışverişin keyfini çıkarın. Kolay sipariş, kolay değişim ve iade politikalarıyla sorunsuz bir deneyim.