VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Biberon ve Aksesuarları

Toplam 533 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
533 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
51.00
47.43 TL
Ücretsiz Kargo

Biberon ve aksesuarlar, en çok tercih edilen bebek ürünleri arasındadır. Bebeğiniz anne sütünden ayrılıp normal süt içmeye başladıktan sonra olmazsa olmazınız olacak biberonlar, birçok farklı çeşide ve modele sahiptir. Web sitemizde bu kategoride binlerce ürün bulunmaktadır ve bu ürünlerin tamamı siz kıymeti müşterilerimiz için son derece ekonomik fiyatlarla satışa açılmıştır. Siz de bebeğinize en uygun olacak biberonları seçebilir, bu sayede bebeğinizi anne sütünden ayrıldıktan sonra keyifli öğünler yemesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Biberon seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar

 

Bebek beslenmesinde son derece önemli olan biberon ve aksesuarlar, satınalma yapılırken oldukça dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Çünkü biberonlar, sağlıksız hammaddelerden yapılırsa bebeğinizin beslenmesinde de olumsuz etki yaratabilir. İşte böylesi bir durumda dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Gelin, şimdi o detayları beraberce bir bakalım:

 

  1. Cam biberonları tercih edi edin: Biberon seçerken belki de en çok dikkat etmeniz gereken nokta bu olmalıdır. Herkesin bildiği gibi cam biberon ürünler, son derece sağlıklıdır ve plastik  biberon ürünler ise mikrop üremesine elverişlidir.
  2. Doğru boyutlardaki ürünleri tercih edin: Bebeğiniz henüz küçükken onu siz besleyecek olabilirsiniz, ancak biberonunu kendi kendine tutmaya başladı zaman doğru ebatlarda biberon alımı yapmazsanız bebeğiniz, biberonunu taşıyamayabilir. Dolayısıyla bu noktada alacağınız biberonun boyutunu doğru almak, son derece önemlidir.
  3. Temizleme aksesuarlarını da unutmayalım: Özellikle yenidoğan biberon seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise; aldığınız biberonun kolay ve rahat temizlenebilir olmasıdır. Biberon temizlemeye yarayan aksesuarlar alırken ürünler, yine son derece kaliteli malzemelerden seçilmelidir.

 

Hızlı teslimat kolay iade

 

Bizler, kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini en temel hesabımız olarak belirledik. Sizler siparişi bize verir vermez bizler, olabilecek en hızlı sürede ürünlerinizi size ulaştırmaya çalıştığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca iade sürecinde de yine aynı titizlikle çalıştığımızı hatırlatmak isteriz. Yani bizden ürün aldığımızda gösterdiğimiz hassasiyeti iade sürecinde de birebir uyguluyoruz. Dolayısıyla siz de gönül rahatlığı ile web sitemizden ürün alımı yapabilir ve bu sayede sektörün en kaliteli ürünlerini en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Haydi, siz de bu ayrıcalıklı dünyaya adım atın.