VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Deterjan & Temizlik

Toplam 833 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
833 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
25.00
22.75 TL
Ücretsiz Kargo

Temizlik ürünleri; çeşitliliğine en güvendiğimiz kategorilerimiz arasındadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dönemi, temizlik ürünlerine olan rağbetin de armasına sebep olmuştur. İşte bizler de, bu rağbete karşı kayıtsız kalmadık ve ürün gamımızı da buna göre çeşitlendirdik. Vuuzoo’da; temizlik bezlerinden, temizlik ürünlerine kadar onlarca ürün bulunmaktadır. Sizde örneğin; mikrofiber temizlik beze ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilir ve sitemizdeki onlarca üründen birisine, en ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Ürünlerimizin fiyatlarının piyasaya göre son derece ekonomik olduğunu belirtmek isteriz Ayrıca birçok üründe sizlere sunduğumuz; kargo bedava ürün avantajı sizleri kargo maliyetinden de kurtarmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir ürün alımında web sitemizi tercih etmek, sizin için de oldukça doğru ve kârlı bir karar olacaktır. Sitemiz, tamamen müşterilerimizin memnuniyeti ve konforu gözetilerek tasarlanmıştır. Yani; ürün sipariş verdiğiniz andan, siparişiniz size teslim olana kadar her süreçte son derece titiz bir şekilde çalıştığımızı belirtmek isteriz. Aynı şekilde iade sürecinde de yine siz kıymetli müşterilerimize son derece kolay bir sistem tasarladığımızı söylemekten gurur duyuyoruz.

 

 Temizlik yapmak, kullanışlı ve ekonomik temizlik ürünleri ile artık daha kolay

 

Temizlik ürünleri ve temizlik yapma gerekliliği ne yazık ki içinde bulunduğumuz dönemde daha da önemli bir hale geldi. İşte böylesi bir durumda kullanışlı ve ekonomik malzemelerle temizlik yapma imkanı, temizliği sizin için de oldukça keyifli bir hale getirecektir. Siz de web sitemizdeki binlerce üründen birisini alabilir ve keyifli temizlikler için harekete geçebilirsiniz. Bu ürünlerden kısaca bahsetmek gerekirse;

  1. Mikrofiber temizlik bezi: Mikrofiber temizlik bezi, temizliğin olmazsa olmazlarıdır. Web sitemizde bu kategoride de binlerce ürün bulunduğunu belirtmek isteriz. Fiyatlarımızın da diğer tüm kategorilerimiz de olduğu gibi,  bu ürünlerde de son derece ekonomik olduğunu gururla hatırlatırız.
  2. Mikrofiber temizlik seti: Web sitemizde bulunan ve en çok tercih edilen temizlik ürünlerden bir diğeri olan mikrofiber temizlik seti, fiyat olarak da son derece avantajlı bir üründür. Ayrıca; ürün, kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlanmaktadır.
  3. Otomatik temizlik seti: Otomatik temizlik seti, tüm ürünlerin paket şeklinde satılması dolayısıyla fiyat olarak da son derece avantajlıdır. Bu ürünle beraber temizlik eldiveni almak da size keyifli bir temizlik yapma imkanı sağlayacaktır.

 

Güvenilir alışverişin en kolay yolu

 

Web sitemizden yapacağınız her alışverişte, kullandığınız kart bilgilerinin güvenle korunduğunu ve sistemimizin de sık sık denetlendiğini belirtmek isteriz. Siz de gönül rahatlığıyla Vuuzoo.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.