VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
640 adet ürün arasından listelenen sonuçlar

Erkek giyim ürünlerinde modern ve klasik çeşitlerden oluşan birçok tasarım stili oluşturabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden erkek kıyafet modelleri kışlık, sportif, klasik, yazlık alternatifleri ve kumaş seçenekleriyle tasarlanmış olanları bulunuyor. Geniş ürün çeşitleriyle birçok model farklı dizayn ve renklerle markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Tişört, kot pantolon, gömlekler, kazaklar, takım elbiseler ve daha birçok giyim ürünleriyle arzu ettiğiniz görünümleri yakalamanız oldukça kolaydır.

Erkek Giyim Ürünleri

VuuZoo markaları bünyesinde birçok stil çeşitliliği bulunmaktadır. Kışlık kravatlar, pamuklu gömlekler, kalın kumaşla tasarlanan pantolonlar, yün ceketler ve palto gibi ürünlerle klasik tarzları elde etmeniz mümkün. Gömlek üstünde tercih edebileceğiniz V, Balıkçı yada sıfır yaka kazak çeşitlerine uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Gömlek üstüne kazak kombinini kot pantolonlar ile eşleştirerek daha kullanışlı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Erkek giyim ürünlerinin demir başı olarak görülen pantolonlar ise kumaş, kot, kadife ve benzeri kumaş türleriyle tasarlanıyor. Bol, slim fit ve standart kesim çeşitleriyle, kruvaze ve benzeri çok sayıda modelde tasarlanan ürünler ihtiyacınız olanı size sunuyor.

Son Moda Giyim Modelleri

Yeni sezon ürünlerine ilgisi olan birçok kitle mevcut. Günümüz modasına uyumlu giyinebilmek başta kadınlar olmak üzere son dönemlerde erkekler içinde oldukça önemli bir detay. Yeni sezon renk ve tarzlarda değişen giyim modası, trendlerin hızına yetişen markalar ile size güncel kıyafetleri sunuyoruz. Kombinlerinizde farklı birçok dokunuşla ayrı hava katan giyim modelleri, her mevsime özel kumaş seçenekleriyle üretiliyor. Yaz aylarında terletmeyi en aza indirmek için serin tutan, tiril tiril kumaşlarla tasarlanan tişört modelleri ve kış aylarında sıcak tutması için kullanılan yün ve pamuk içerikli kazaklar sizlere eşlik ediyor.

Kıyafetlerinizle ruhunuzu ve kişiliğinizi net bir şekilde yansıtabileceğiniz kıyafet modelleriyle hayatınızın her anında şıklığı elde edebilirsiniz. Yaşamınızın her anında yer alan giyim ürünleri, tarzınıza özel kombinler aracılığıyla bulunduğunuz her ortam için farklı tarzlar yakalamanıza olanak sağlıyor.

Tarzınızı yenilemek, yeni ürünlerle hayatınıza farklı dokunuşlar katmak için birbirinden farklı ürün çeşitliliği sunana kategorimiz tam size göre. VuuZoo birçok marka ve stilini bir araya getirerek sizlere tek bir kategoride kombin oluşturmanıza fayda sağlıyor. Erkek ve Kadın Giyim modellerinde ulaşılabilir cazip fiyat avantajları VuuZoo.com’da.