VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Erkek Ayakkabı

Toplam 654 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
654 adet ürün arasından listelenen sonuçlar

Erkek Ayakkabılar, giyilen tarza göre seçildiğinde kombinasyonun tamamlayıcısı olacaktır. Ayakkabılarda her sezon modanın seyrettiği çizgiye göre yenileniyor. Erkekler, giyeceği kıyafetler için tarza ve her zevke uyumlu geniş seçenekleri VuuZoo’da bulabilir. Spor ayakkabı ve klasik ayakkabılar gibi birçok giyim tarzına uyum gösteren erkek ayakkabılarının kullanılan maddesi ayaklarda rahatlığı ve ergonomiyi beraberinde getiriyor. Ayakkabı seçimlerinizde modaya uyum sağlayacağınız gibi kendi tarzınız üzerinden de şıklığı devam ettirebilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Her zevk ve tarza uygun birçok seçenekle ön plana çıkan erkek ayakkabı modelleri her geçen gün daha çok çeşitle karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde ayakkabılarda tercih edilen canlı renkler oldukça fazla rağbet görüyor. Klasik tarz ayakkabı ürünlerinde ise kahverengi ayakkabı ve siyag klasik ayakkabı modelleri tarz sahibi pek çok erkeğin ilgi odağında olmaya devam ediyor. Ayakkabılar, her sezon çağa uyumlu modern detaylarıyla, gerekse de geçmiş moda izleriyle güncellenebiliyor. Tüm bunları düşündüğümüzde erkek ayakkabı modellerinde oldukça uzun bir yolculuk yaşansa da, tercih konusunda çeşitlilik bir hayli fazla oluyor. Mevsim şartlarına göre tarzınıza uyarlayabileceğiniz ayakkabılar geniş marka seçeneği ve uygun fiyatlarıyla VuuZoo’da yerini alıyor.

Ayakkabıların gün içinde sizi rahatsız etmemesi ve konforlu bir gün geçirmenize fayda sağlaması önemlidir. Bu nedenle mevsim geçişlerinde son derece kullanışlı bir seçenek sunan loafer ayakkabılar, erkeklerin spor tarzlarına yardımcı oluyor. Ayaklarınıza rahat formlarıyla estetik ve hafifliği sunan klas bir şıklık katan modeller, kombinleriniz de modern izleri taşımanıza fayda sağlayıcı oluyor.

Ilık havaların en sık tercihi olan slip on modelleri son yıllarda vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Formal giyim tekelinden ayrılarak sokak modasına yansıyan bu ayakkabı modeli bir hayli rağbet görüyor. Albenisi yüksek olan ayakkabılar, dinamik ruha çağrışım yaptığı üzere, karizmatik duruşuyla da etkileyici oluyor. Slip on ayakkabı modelleri, yumuşak çizgileri ve yuvarlak hatlarıyla gündelik giyim stilinize uyumluluk sağlıyor.

Çeşitli davet ve organizasyon gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz ayakkabı modellerinin estetik çizgileriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Erkek ayakkabılarında rugan ve fermuarlı stil modeller, kombinleriniz için ton sür ton kuralıyla ayaklarınızda eşsiz bir görüntü yakalamanıza fayda sağlar. Geleneksel giyimin önemli parçası olan mokasen ayakkabılar, modanın güncel izleriyle yenilenerek satışa sunuluyor. Mokasen modeller, slim fit antrasit takımlarla tamamlandığında ortaya şık ve kusursuz bir görüntü çıkıyor. Takım elbise meraklılarının büyük bir kısmı, hala popülerliğini sürdüren kahverengi erkek ayakkabı ve siyah erkek ayakkabı modellerine ilgi göstermektedir. Aynı zamanda renkli takım elbise sevenlerin diğer renkli tarzda üretilen ayakkabılarla kombinleri tamamlayabilirler.

Erkek ayakkabı modelleri için tercih yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Günlük ayakkabı, klasik erkek ayakkabı, deri ve çeşitli alt kategorilerden oluşan ayakkabı modelleri için ürün çeşidini belirlemeniz gerekiyor. Günlük ayakkabılar büyük, küçük herkesin ilgi odağı olmakla birlikte, klasik yada deri ayakkabılar daha çok özel günlerde tercih edilmektedir.

Erkek Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı çeşitlerinin fiyat aralıkları üretim de kullanılan deri yapısı, tasarımları ve işçiliklerine bağlı olarak değişebiliyor. Erkek ayakkabı fiyatları cazip alternatifleriyle ve sahip olması kolaylaştıran alışveriş imkanlarıyla VuuZoo mağazalarında. Erkekleri memnun eden ayakkabı modelleri, ayağı çevreleyen hatlarıyla rahatlığınızdan ödün vermemektedir.