VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Evcil Hayvan Ürünleri

Toplam 6923 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
6923 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
25.59
21.29 TL
Ücretsiz Kargo

Vuuzoo.com’da küçük dostlarınızı da unutmadık. Evcil hayvan ürünleri kategorimizde binlerce ürün (kedi oyuncağı, köpek oyuncağı, kedi köpek yıkama fırçası) bulunmakta ve bu ürünlerin tamamı da son derece kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Siz de küçük dostlarınızın ihtiyaçları için web sitemizi ziyaret edebilir, bu ihtiyaçları son derece ekonomik bir şekilde tedarik edebilirsiniz. Fiyatlarımız sektördeki diğer e- ticaret sitelerine göre son derece rekabetçi ve müşteri dostudur. Bizler, kurulduğumuz günden bu yana birer müşteri olduğumuzu hiçbir zaman unutmadık ve bu anlayışla kurduğumuz sistemimizi de her gün bir adım daha ileri götürmeye gayret ettik. Siz de ürünlerimizi inceleyebilir, ürün fiyat karşılaştırması yaptığınızda söylediklerimize ne kadar haklı olduğunuzu deneyebilirsiniz.

 

Evcil dostlarınızı mutlu etmeniz çok kolay

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, hepimizi evlerimizde daha çok vakit geçirmeye mecbur bıraktı. Biz evlerimizdeyken küçük dostlarımızla evlerde bizimle kapalı hale geldi.İşte onları mutlu etmek ve onların psikolojilerini iyi gelecek şeyler yapmak, bu aşamada çok önemli. Siz de evcil dostlarınızı mutlu etmek için evcil hayvan ürünleri kategorimizi inceleyebilir, onlara evlerinde daha keyifli vakitler getirebilmesi için küçük oyuncaklar alabilirsiniz.

 

Her bütçeye göre ürün alabilme imkanı

 

Web sitemizin sizlere sunduğu büyük kolaylıklardan bir diğeri is;e bütçenize göre ürün arayabilme imkanın olmasıdır. Kolay ürün filtreleme imkanı sayesinde sizde bütçenizin belirlediği aralıkları filtreleme alanında belirtebilir, bu sayede istediğiniz tutardaki ürünleri görebilirsiniz. Web sitemizin kolay ürün filtreleme alanında birçok detay bulunmakta. Bunlardan sırasıyla bahsetmek gerekirse;

 

  1. Renge göre ürün filtreleme: Aradığınız ürünün net bir rengi varsa, bu rengi işaretleyip sadece o renkteki ürünleri görebilirsiniz.
  2. Fiyata göre indirime göre ya da çok satan ürünlere göre filtreleme yapıp, aramalarınız da sadece bu ürünlerin gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Alt kategorileri işaretleyip, arama sonuçlarını daraltıp, zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  4. Aradığınız ürünün markasını seçip, sadece o markadaki ürünleri görebilirsiniz.

 

Bizler, kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini en temel esasımız olarak belirledik ve bu kriterimizden de hiçbir zaman ödün vermedik. Siz de hemen web sitemizi ziyaret edip, arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu müşteriden birisi olabilirsiniz.