VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Güneş & Bronzluk Ürünleri

Toplam 171 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
171 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
24.50
22.30 TL
Ücretsiz Kargo
32.50
29.58 TL
Ücretsiz Kargo
32.50
29.58 TL
Ücretsiz Kargo
120.00
109.20 TL
Ücretsiz Kargo

Hazır önümüzde harika bir yaz duruyorken… Hazır koca bir yıl aralıksız çalışmışken… Hazır, deniz, kum ve güneş burnumuzda tütüyorken.... Evet, tatile gitmenin vakti geldi.  Konusu bile çok güzel, değil mi? Bütün yıl, hasretle, özlemle ve sabırla beklenen yaz tatili geldi. Şimdi bir kaç küçük eksik tamamlama vakti, değil mi? Tatilinizin olmazsa olmazları, valizde kendisine mutlaka yer bulan mevsimlik işçiler: Güneş ve bronzluk ürünleri!

 

Ekonomil alışveriş adresi

 

Vuuzoo.com, size harika yaz tatilinizde eşlik etmeleri için binlerce güneş kremi, güneş yağı ve bronzlaştırıcı yağ serisi ile karşınızda. Siz de tatil valizinizdeki eksikleri tamamlamak için bizi tercih edebilir, bu sayede bir tıkla ihtiyaçlarınızı da son derece ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Tatil valizindeki diğer olmazsa olmazlar

 

Tatil valizi hazırlamak, aslında belki de tatile gitmek kadar eğlenceli. Hoş kombinler yapmak, bu kombinler ile gezi hayalleri kurmak, bütün yıl giydiğiniz sıkıcı beyaz yaka kıyafetlerinden sıyrılıp, rahat ve salaş kıyafetlere kavuşmak paha biçilemez. Gelin, güneş ve bronzluk ürünleri demişken; vuuzoo.com olarak sizler için hazırladığımız “örnek tatil valizi” listemize bir bakalım:

 

  1. Kitaplar: Kitaplar, tatilin olmazsa olmazlarıdır. Siz de web sitemizdeki hobi ve eğlence kategorisini ziyaret edip, kendinize muhteşem kitaplar satın alabilirsiniz. Bu sayede deniz kenarında keyifli vakitler geçirebilir, ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.
  2. Salaş kıyafetler: Salaş kıyafetler, tatilde en az; deniz, kum ve güneş kadar önemlidir. Sizde hemen vuuzoo.com’daki; kadın giyim, erkek giyim, çok giyim kategorilerimize bir göz atın. Çünkü bu kategoride binlerce farklı ürün sizi beklemekte ve hepsi de son derece ekonomik fiyatlardan sizlere sunulmaktadır.
  3. Bakım ürünleri: Kendinizi ve cildinizi şımartacak bundan iyi yer mi olur? Tatile giderken, bakım kremlerinizi yanınıza almayı sakın unutmayın.
  4. Plaj kıyafetleri: Mayosuz, bikinisiz, deniz şortsuz tatil valizi mi olur? “Olmaz” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman size hemen; plaj giyim kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  5. Güneş gözlükleri: Tatilde güneş sizi yormasın. Vuuzoo.com’da ki binlerce güneş gözlüğü modelini inceleyebilir ve kendinize bu muhteşem tatil öncesi harika güneş gözlükleri satın alabilirsiniz.