VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu
VuuZoo Nedir ?
VuuZoo binlerce kategori ve markada, farklı dil ve para birimi desteğiyle, milyonlarca ürün için hizmet sunabilen yerel bir pazar yeridir. Otomasyon’un ve elektronik ticaretin yaygınlaşmasıyla, her satıcının milyonlarca alıcıyla buluşması ve her alıcının da binlerce satıcıyla buluşabilmesi için elektronik ortamda yapılan ticaretin sürdürülebilir bir platformda olması gerektiğinin bilincindeyiz. Satıcılarımızın ve müşterilerimizin bizi güçlendirip ileriye taşıyacağına inanıyoruz ve bundan dolayı tüm satıcılarımıza ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Aradığın Herşey Burada
VuuZoo'da binlerce farklı kategori ve marka üzerinden hizmet veren mağazalarımızı inceleyebilir isteklerinize en uygun ürünleri binlerce kategori, marka arasından seçebilir ve satın alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına VuuZoo içerik ekipleri devamlı olarak yeni kategori, marka, mağaza ve ürün eklemektedir. Ayrıca veri tabanımızda kayıtlı olan her bir mağaza VuuZoo içerik ekipleri tarafından sürekli güncellenmekte ve takip edilmektedir.
Aradığın Herşey Burada
Sen de Mağaza Aç
Sen de Mağaza Aç
Mağaza açmak, ürünlerini hazırlamak ve satışa açmak artık çok kolay. Hiçbir ek ücret veya kira bedeli ödemeden ürünlerini satabilir, mağazanı büyütebilir ve istediğin yerden yönetebilirsin. Binlerce satıcının buluştuğu VuuZoo’da sen de yerini al