VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Hobi & Eğlence

Toplam 50677 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
50677 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
54.00
49.80 TL
Ücretsiz Kargo
25.00
23.70 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
37.00
34.50 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
36.00
33.60 TL
Ücretsiz Kargo
57.00
52.50 TL
Ücretsiz Kargo
37.00
34.50 TL
Ücretsiz Kargo
57.00
52.50 TL
Ücretsiz Kargo
24.00
22.80 TL
Ücretsiz Kargo
42.00
39.00 TL
Ücretsiz Kargo
27.00
25.50 TL
Ücretsiz Kargo
48.00
44.40 TL
Ücretsiz Kargo
28.00
26.40 TL
Ücretsiz Kargo
40.00
37.20 TL
Ücretsiz Kargo
52.00
48.00 TL
Ücretsiz Kargo
40.00
37.20 TL
Ücretsiz Kargo
60.00
55.20 TL
Ücretsiz Kargo
57.00
52.50 TL
Ücretsiz Kargo
66.00
57.90 TL
Ücretsiz Kargo
29.00
27.30 TL
Ücretsiz Kargo
47.00
43.50 TL
Ücretsiz Kargo
37.00
34.50 TL
Ücretsiz Kargo

Hobi ve Eğlence Ürünleri


Boş zamanlarınızda hobi edinmeye ve eğlenceli aktiviteler ile verimli zaman geçirmeye ne dersiniz? Vuuzoo’nun birbirinden farklı hobi – eğlence ürünleriyle uygun fiyatlı seçeneklere göz atabilirsiniz. Kitap, film, müzik, oyun, oyun konsolu, parti malzemeleri, Puzzle ve maket gibi birçok ürün Vuuzoo ürün gamı içinde yer almaktadır.


Kitap ve Kitap Türleri


Yoğun günlerin ardından, tatil zamanlarında ve daha birçok yerde kitaplar daima sizinle! Günün yorgunluğunu geride bırakmak, kendinizi geliştirmek ve tatil süreçlerinizi değerlendirmek istediğiniz zamanlarda farklı kitap türlerine yönelebilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazanarak hem dil bilginizi geliştirebilir hem de yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Kitaplar ile iyi vakit geçirmeye başladığınızda daha iyi bir hafızaya sahip olduğunuzu siz de fark edeceksiniz.

Kitap alışverişi yapmak için artık müsait zamanları beklemek durumunda değilsiniz. İlgilendiğiniz kitap türlerini (Akademik kitaplar, sağlık kitapları, yemek kitapları, roman, ders kitapları, test kitapları, roman çeşitleri, dergiler vb.) kolayca sipariş verebilirsiniz. Kısa süre sonra tüm ürünleriniz Vuuzoo kalitesi ile kapınıza kadar teslim edilir.

Dilinizi geliştirmek istiyorsanız İngilizce kitap ya da İngilizce romanlara göz atabilir ve kelime sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Kitap okumayı sevmek için ilgi duyduğunuz kitap türlerine yönelmek önemlidir. Zamanla ilgi noktalarınızı daha fazla keşfederek istediğiniz tarza eğilim gösterdiğinizi fark edeceksiniz. Önemli yazarlarınız olduğunda onların tüm eserlerini değerlendirmek sizi mutlu edecek.


Müzik, Plaklar, Albümler ve Müzik Aletleri


Boş zamanlarda keyifli zaman geçirmek için tercih edilen en büyük etkinliklerden biri de müzik! Müzik dinleyebilir, plak çeşitlerinden sevdiğiniz birkaç parça açabilir ve hatta bir müzik aleti çalabilirsiniz. Müzik hayatın her yerinde kişilere pozitif enerji sunuyor. Yerli yabancı albümlere göz atarak sevdiğiniz sanatçıların albümlerini bir koleksiyon haline getirebilirsiniz. Her mekanda müziğinizi yanınızda taşımak için kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz.


Film, Eğitim, Sağlık, Belgesel, Yerli ve Yabancı Filmler


Farklı filmler yaşama olan bakış açınızı etkiler. Kurgulanmış senaryolar hayatınıza farklı bir anlam kazandırabilir. Bazı şeylerin daha fazla bilincine varabilir ve genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Belgeseller ile hayvanlar dünyasını analiz edebilir, eğitim ve sağlık filmleri ile yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda spor, yoga ve hobi filmlerini de inceleyebilirsiniz.


Video Oyun, Konsol Oyunları ve Konsol Aksesuarları


Oyun konsolu çeşitleri her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Video oyun konsolları, eğlenceli farklı oyunlar ile güzel zaman geçirilmesini sağlıyor. Sevdikleriniz ile bir arada olduğunuzda ya da tek vakit geçirecek zamanlarda oyun konsollarını tercih edebilirsiniz. Bu konsolları verimli kullanabilmek için konsol aksesuarlarına ihtiyaç duyacaksınız. Konsol aksesuarları, cihazların tamamlayıcı ürünleridir. Bir konsol için gerekli olan en önemli aksesuarlardan biri joystick ürünüdür. Bu cihaz, oyun çubuğu olarak isimlendirilen, oyunlardaki kontrol sistemini oluşturan bir mekanizmaya sahiptir. Son modellerinde kablosuz özellik bulunan joystick, son derece hassas kontrol tuşları ile oyununuzu en yüksek verimde oynamanıza yardımcı olur.


Çocuk Oyuncakları, Eğitici Oyuncaklar ve Puzzle


Çocukların hayal ve oyun dünyaları her geçen daha da gelişiyor. Bu süreci çocuklar için eğitici oyuncaklar ile desteklemek çok daha yararlı olacaktır. Lego, puzzle ve geliştirici oyuncaklar ile çocuğunuzun gelişimini destekleyebilirsiniz. Vuuzoo bünyesinde partü malzemeleri, bahçe ve plaj oyuncakları, çocuk bisikleti, scooter, akülü oyuncak araba, eğitici oyuncak gibi bir çok çocuk oyuncak çeşitleri bulunmaktadır.


Yetişkin Hobi ve Oyun


Hobi ve oyun ürünleri yalnızca çocuklara özel değildir. Yetişkinlerin de eğlenceli vakit geçirmek için hobi – oyun ürünleri bulunur. Yetişkin puzzle, yetişkin kutu oyuncakları, uzaktan kumandalı araçlar, maketler, model taşıtlar ve oyun takımları yetişkin hobi ürünleri içerisinde yer almaktadır.