VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Kadın Çanta

Toplam 33 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
33 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
34.00 TL
Ücretsiz Kargo

Kıyafetler için son rötuş olarak çanta kullanmadan hiçbir kıyafet tamamlanmaz. Kadınlar için güçlü aksesuarlardan biri olan çantalar, gerekliliği yanı sıra kadınların ayrılmaz bir parçaları diyebiliriz. Kıyafetlere tamamlayıcı dokunuşlarıyla tarza göre tercih edilen kadın çanta modelleri, detay işçilikleri ile daha çekici olmaktadır. Mini tatillerin ve iş şıklığının ana yardımcıları olan çantalar her kıyafete uyum sağlayacak birçok çeşidiyle VuuZoo kadın çanta kategorisinde yerini alıyor.

Üzerinden oldukça zaman geçse dahi modasından ödün vermeyen bazı çanta modelleri vardır. Şık bir portföy çanta veya kadınlar için klasik bir omuz çantası hiçbir şeye değişilmez desek yeridir. Bunların yanı sıra rahatlığından ödün vermeyen kadın çanta modelleri çeşitleri arasında sırt çantaları da oldukça dikkat çekiyor. Özellikle çantalarında daha hareketli detaylar arayanlar için püsküllü sırt çantaları tercih edilebiliyor.

Kadın Çanta Modelleri

Kadın çanta modelleri, farklı tarza ve beklentilere göre ihtiyacı karşılama açısından zengin model seçenekleri ile göze çarpar. Çanta ürünleri şıklığın yanı sıra hayatımızda bazı kolaylıklarda sağlar. Çeşitli amaç ve ortamlar için üretilen modeller, tasarımından kullanılan kumaşına kadar birçok noktada birbirinden farklılık gösterir. Modeller arasında en büyük farkı ortaya koyan detay ise tasarımlarıdır. Çanta tasarımını oluşturan birçok etmen mevcuttur. Kadın çanta modelleri arasında beyaz, siyah, turuncu ve mor gibi birçok renkte ürün bulmak mümkündür. Sade çanta modelleri dışında resimlerle, yazılarla, desenler ya da figürlerle zenginleştirilmiş modellerde bulunur. Tasarım detayından sonra çantaları farklılaştıran diğer bir faktörde kullanılan materyallerdir. Bu malzemeler dokusunda olduğu gibi görünüşünde de farklılıklar yaratır.

Eski dönemlerin modası olan ve hala günümüzde tekrar etkisini göstermeye başlayan bel çantaları daha küçük ihtiyaçları koymak için tercih edilen şık ve spor modellerdir. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen bu çanta modelleri, bel bölgesi dışında göğüs kısmında da kullanma fırsatı sunar. Omuz çantasından çapraz çantaya kadar birçok model bulunur. Çantalarda kullanılan deri ürünleri bazıları kendinden desenli olurken yıkanmış deri ise daha düz ve çok desen kullanılmayan modellerdir. Clutch çantalar, kulpsuz ve askısız modeli ile daha çok özel günlerde tercih edilen pratik bir modeldir. Zarf ve cüzdan şeklini andıran bu çantaların kilit şeklinde olan modelleri de vardır.

Çantalara Uygun Aksesuarlar

Kadınların çantalarından eksik olmayan cüzdanlar, kimlik, para gibi eşyaları taşıyabilmek için aksesuar görevi görür. Farklı moda anlayışına sahip kullanıcıların zevkine göre birçok modelde çanta ürünleri bulunuyor. Aynı zamanda kıyafetlerle uyumlu olarak seçilen cüzdan modelleri farklı boyut ve çeşitlerde her zevke hitap ediyor. Çanta ve cüzdan ürünlerinde ağırlıklı olarak gerçek deri ve suni deriden üretilen modeller kullanılıyor. Deri cüzdan ürünleri uzun yıllar kullanılsa dahi ilk günkü görüntüsünden pek fazla bir şey kaybetmeden kullanılabiliyor. Bu cüzdan modelleri spor tarzdan klasik tarza kadar birçok farklı modelle ön plana çıkar. Genellikle markaların kendi çizgilerini yansıttığı klasik ya da spor gibi modeller ile satın almaya karar verebilirsiniz. Enerjiyi artırmaya fayda sağlayacak birçok canlı renkler ile dilediğiniz model ve renkte çantaya sahip olabilirsiniz.

Yeni Sezon Kadın Çanta

Son yılların popüler çanta modellerinden biride baget kadın çanta modelleridir. Yeni sezon kadın çanta için ilk akla gelen çanta seçenekleri arasında bulunan baget çanta modellerine VuuZoo avantajları ile sahip olabilirsiniz. En ucuz kadın çanta ve kaliteli çanta ihtiyaçlarınıza özel oluşturulan kategorimizde size uygun birçok ürünü bir araya getirdik. Kol çantaları gibi pek çok farklı modelde üretilen ürünlerde kalite ve fiyat seçenekleri her birey için ulaşılabilir şekildedir. Yeni sezon kadın çanta seçenekleri, her yaş ve tarza hitap ederken aynı zamanda kullanılan deri modelleri ile dayanıklılık sağlıyor.

Birçok çanta modelini uygun fiyat seçenekleri ile VuuZoo mağazaları arasından bulabilirsiniz. Kolay sipariş, iade – değişim süreçleri ve ürün çeşitliliği ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.