VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Kadın Eşofman & Sweatshirt

Toplam 9 adet ürün
İlgili Kategoriler
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
9 adet ürün arasından listelenen sonuçlar

Günlük yaşamın ve birçok uğraşın haricinde spor yapmaya zaman ayıran kadınlar için üretilen konforlu bayan eşofman takımı, kadınların sağlıklı, genç, dinamik bir hayat sürmelerine fayda sağlamak üzere satışa sunulmuştur. Her tercihe uygun ve geniş tasarım çeşitliliği birçok eşofman modeli bulunuyor. Profesyonel yada amatör olarak spor yapan bayanların, kadın eşofman takımı ile rahat bir aktivite yapmalarına olanak tanıyor.

Eşofman takımları yeterli esnekliğe sahip, spor yapmayı kolaylaştıran, nefes alan kumaş ile üretilmiş dikiş ve biçki kısımlarının hareketleri engellemeyen türden olması gerekiyor. Esneklik sunan takımların vücutla beraber her harekete uyum sağlaması oldukça önem taşıyor. Kadın eşofman takımı çeşitleri kategorimizde yer alan ürünler kadınların zevkine hitap eden estetik çizgilere de sahip. Eşofmanlar ile spor yakarken şık olmak, giyilen kıyafetten keyif almak, dışarıda daha hoş görünmek mümkün. Günlük yaşantısının bir parçası olarak sporu benimseyen kişilerin uzun ömürlü eşofman takımı tercihi ön plana çıkıyor. Uzun kullanım ömürlü spor eşofmanı takımı birkaç yıl kullanılabiliyor.

Kadın Eşofman Takımı ve Sweatshirt Modelleri

Birçok farklı beklentilere hitap eden kadın eşofman takımı modelleri, tasarımda işlevselliği ve esnekliği bir araya getiriyor. Koleksiyonlar arasında yer alan kadın sweatshirt modelleri ulaşılabilir fiyat avantajları ile VuuZoo’da. Kadın eşofman ürünleri ile tercih edilebilecek sweatshirt ürünleri birçok tasarım seçenekleriyle satışa sunuluyor. Sweatshirt çeşitleri arasında kapüşonlu sweatshirt, uzun sweatshirt, fermuarlı sweatshirt, yazılı ve baskılı sweatshirt gibi öne çıkan birçok ürün bulunuyor.

Her modelde ayrı bir estetik çizgi ve renk çeşitliliği sunuluyor. Ürün çeşitleri arasında kişinin bedenine uygun ve hareketlerine uyum sağlayabilecek en uygun modeli belirleyip seçebilir. Kadın eşofman takımları modeli arasında alt üst bölümün birbiriyle aynı tasarım, renk ve çizgilere sahip olan çeşitleri olduğu gibi, birbirinden farklı tasarım ve çizgiler ile tamamlayıcı özellikte üretilen takımlarda bulunuyor. Modellerden bazıları likralı eşofman olarak ön plana çıkıyor. Bazı takımların üstleri fermuarlı açılır kapanır özellikte üretilmektedir. Bu modeller içlerine tişört giyilerek kullanılabilir. Terletmeyen malzemeler ile cildinizin dostu olan sağlıklı ürünler, vücudunuzun spor hareketlerine en iyi şekilde esneklik göstermesine imkan tanıyor.

Kadın Eşofman Takımı Fiyatları

Kadınlara özel olarak üretilen eşofman takımları, birkaç yıl borunca rahatlığı ve sunduğu özelliklerini kaybetmeden kullanılabilir şekilde avantajlar sunuyor. Kadın eşofmanları bütün spor ayakkabılarıyla rahatça kullanılabilir. Eşofmanlar iki parça üründen oluştuğu için, alt ve üst parçalar farklı spor giysilerle kombin edilerek de tercih edilebiliyor. Ürünleri tek parça ya da takım halinde de uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Birçok kaliteli malzeme ile üretilen, yeni sezon tasarımların yer aldığı, tamamlayıcı renk özellikleriyle kadın eşofman takımı fiyatları cazip seçenekler ile VuuZoo.com’da.

Tarzınıza göre kadın eşofmanları ve sweatshirt geniş ürün çeşitleriyle ulaşılabilir fiyat avantajıyla satışa sunuluyor. Hemen tarzına uygun olan ürünleri incele, uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkar.