VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Kadın İç Çamaşırı Takımı

Toplam 360 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
360 adet ürün arasından listelenen sonuçlar

Kadın iç çamaşırı takımları, her yaş grubuna ait tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayan iç giyim ürünleri sunuyor. İç çamaşırı ürünleri kadınlar söz konusu olduğunda ciddi bir ürün koleksiyonunu ve çok sayıda ürün çeşitliliğini kapsıyor. Kadın iç çamaşırı modelleri, günlük ve fantezi iç çamaşırı olarak farklı gruplara ayrılıyor. İç çamaşırı ürünlerinde en dikkat çekici detay rahatlığı. Sağlıklı pamuklu kumaşlardan üretilmiş günlük kadın iç çamaşırı takımları, fonksiyonel ürünlerden oluşuyor. Giysilerinizin altına giyilen sütyen ve külotlar, dış giyiminize gösterdiğiniz hassasiyetin daha fazlasını hak ediyor.

En son trendlerin ve sık tercih edilen modellerin uygun fiyat seçenekleriyle sunulduğu VuuZoo kategorisini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kadın iç çamaşırı kategorisinde yer alan koleksiyonlar ve çeşitlilik sizi şaşkına çevirecek. Her tercihe, bedene ve diğer ihtiyaçlara özel olarak üretilen iç giyim ürünleri günün her anında rahat hissetmenize yardımcı oluyor. Sadece bir sütyen diyerek geçiştirilemeyecek olan ürünler arasında fayda sağlayıcı birçok sütyen modeli bulunuyor. Sütyen çeşitleri arasında; emzirme, spor, fantezi, dolgulu /yarı dolgulu sütyen ve büstiyer gibi modeller öne çıkanlar arasında. Aynı zamanda kadın külot çeşitleri de; dantel külot, dantelli hipster külot, slip bikini külot, nakışlı ve baskılı külot modelleri giyilen her kıyafetin içinde rahat etmenize olanak sağlıyor.

Sporcu İç Giyim Ürünleri

Kadınların spor yaptığı günlere özel olarak üretilen hareketlerine esneklik kazandıran birçok ürün bulunuyor. Eşofman takımları yada diğer spor kıyafetleri için rahat edebilmeniz adına tasarlanan slim fit büstiyer, tasarımı ile hareketlerin kısıtlanmasını engelliyor. Sporcu iç giyim ürünlerinde tercih edilen özel kumaş terinizi hızlıca emerken, dikişleri asla rahatsızlık vermiyor. Spor iç giyimi arasında normal kesimli spor sütyen modelleri de bulunuyor. Normal kesim sütyen modellerinde göğüslerinize daha çok destek veren modelleri ile rahatça hareket etmenizi amaçlıyor. Kadınların açık hava sporlarına olan ilgisi için üretilen içlik modelleri de oldukça fayda sağlayıcı ürünler arasında. Özellikle Sonbahar / Kış mevsimi gibi serin hava koşullarında yapacağınız spor aktivitelerinde vücudunuzu ısıtmak ve nemden arındırmak için üretilen içlik modelleri konforu üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Kadın İç Çamaşırı Modelleri

Kadın iç çamaşırı ürünlerinde günlük sade modellerden gece kıyafetlerinizin altına tercih edebileceğiniz şık modellere kadar geniş bir koleksiyon bulunuyor. Tüm bunların arasında emziren anneler için de düşünülmüş rahatlık sağlayan birçok ürün mevcut. Annelerin ve anne adaylarının bulunduğu her ortamda kolaylıkla çocuğunu emzirmesine imkan tanıyan emzirme sütyenibüyüt rahatlık sağlıyor. Pratik bir şekilde açılabilen emzirme sütyenleri her ortamda rahat edilmesi için büyük bir imkan tanıyor.

Kadın iç giyim ürünlerinde tercih edebileceğiniz tüm modeller ulaşılabilir cazip fiyat seçenekleriyle VuuZoo’da.