VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Kadın İç Giyim & Uyku Giyim

Toplam 1482 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
1482 adet ürün arasından listelenen sonuçlar

Birçok kadın dış giyim kıyafetleri kadar iç giyim ve uyku kıyafetlerine de özen göstermektedir. Gün boyu dışarıda geçirilen yoğun temponun sonrasında evde rahat ve konforlu kıyafetler giymek gibisi olamaz. Bu nedenle kadın iç giyim ürünleri ve pijama takımları en iyi ürün seçenekleri ile VuuZoo’da sizlerle buluşuyor. Yumuşak pamuklu ya da saten iç çamaşırı modellerini inceleyerek sevdiğiniz ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kadın Pijama Modelleri

Kadın pijama modelleri için çok çeşitli seçenekler bulunur. Evinizde zaman geçirdiğiniz sürede rahat bir şeyler giymek ve konforlu vakit sürdürmek için en sevdiğiniz pijamayı giyebilirsiniz. Okuldan döndüğünüzde ya da yoğun bir iş günü sona erdiğinde evinizde rahat pijamanız ile dinlenmek gibisi yoktur. Şortlu pijama takımı, penye pijama takımı, saten pijama takımı… Bu ürünlerden hangisi sizin için daha uygun? Seveceğiniz pijama modelleri için en iyi seçenekleri sizler için bir araya getirdik.

Kadın pijama takımları ile gün boyu rahat hareket edebilirsiniz. Hava geçiren ince kumaşlar uykuya rahat bir geçiş yapmanıza yardımcı olur. Esnek ve bol kumaş sayesinde içinde rahatça hareket edebilir, hiçbir rahatsızlık hissetmezsiniz. Pijamalar da mevsime göre şekillenebilen ürünlerdir. Kış aylarında pelüş pijama modelleri tercih ederek sıcacık günler geçirirken yaz ve bahar aylarında şortlu pijama takımları giyebilirsiniz.

Kadın Atlet Fanila ve Body Ürünleri

Günlük yaşamda kıyafetlerinizin içine atlet giymeyi tercih ediyorsanız farklı renklerdeki atlet ve fanila ürünlerine göz atabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kıyafetlerinizin içine giyeceğiniz kadın atlet ürünleri ile üşümeden konforlu bir kış dönemi geçirebilirsiniz.

Kadın İç Çamaşırı Takımı

İç çamaşırı takımları vücudu rahatsız etmemelidir. Birçok kadın tıpkı dış giyim gibi iç giyim için de özenli seçimler yapmaktadır. Bazı kıyafetleri giyebilmek için iç çamaşırı seçimlerine dikkat etmek gerekiyor. Örneğin açık renkli pantolonlar ya da ince kumaşlı kıyafetler giyildiğinde ten rengi ve dikişsiz iç çamaşırı ürünlerine yönelim artıyor. VuuZoo kadın iç çamaşırı takımı modellerini inceleyerek çokça çeşitli ürünler içerisinden sevdiğiniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kadın Korse Çeşitleri

Kadın korse modellerinde farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitler bulunur. Korse çeşitleri içinde inceleme yaparken kıyafetinize uygun ürünlere yönelmeniz en doğru yol olacaktır. Daha ince bir görünüm için dikişsiz kadın korse modellerini inceleyebilirsiniz. Böylece korse kıyafetiniz üzerinde belli olmayacaktır. Bel korse, boxer korse ve birçok ürün için en uygun fiyat seçenekleri VuuZoo’da!