VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
48463 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
47.00
43.50 TL
Ücretsiz Kargo
42.00
39.00 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
87.00
75.75 TL
Ücretsiz Kargo
26.00
24.60 TL
Ücretsiz Kargo
30.00
28.20 TL
Ücretsiz Kargo
51.50
47.55 TL
Ücretsiz Kargo
24.00
22.80 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
38.00
35.40 TL
Ücretsiz Kargo
47.00
43.50 TL
Ücretsiz Kargo
52.00
48.00 TL
Ücretsiz Kargo
61.00
56.10 TL
Ücretsiz Kargo
92.00
80.00 TL
Ücretsiz Kargo
26.00
24.60 TL
Ücretsiz Kargo
32.00
30.00 TL
Ücretsiz Kargo
24.00
22.80 TL
Ücretsiz Kargo
43.50
40.35 TL
Ücretsiz Kargo
20.00
19.60 TL
Ücretsiz Kargo
30.00
28.20 TL
Ücretsiz Kargo
51.00
47.10 TL
Ücretsiz Kargo
25.00
23.70 TL
Ücretsiz Kargo
38.00
35.40 TL
Ücretsiz Kargo
77.00
67.25 TL
Ücretsiz Kargo
22.00
21.50 TL
Ücretsiz Kargo
61.00
56.10 TL
Ücretsiz Kargo

Kitaplar çok farklı dünyaları keşfetmemize fayda sağlayan en güzel dostlarımızdandır. Eski zamanlardan beri insanların bilgilerini ve düşüncelerini aktarabilmesine aracı olmuştur. Çoğu zamanda kişilerin birbirlerine mütevazi bir hediye ile mutluluk vermesine tanıklık etmiştir. Birçok nedenle yazılan kitaplar; çocuk, genç veya daha ileri yaştaki kişileri ayırmadan yaş gruplarının hepsine hitap eder. Bazen yeni bir bilgi bazen ise hiç bilmediğimiz dünyalarda hayal alemlerine dalmak istediğimizde yeni sayfalar açmak isteyebiliriz. İşte tüm bu yeni sayfalarda bize eşlik, her kişiye ve zevke hitap eden kitaplar birçok çeşidi ile VuuZoo’da. Kategorimizde yer alan kitaplar ürün açıklamaları ve diğer kullanıcıların yorumları ile tercih etmenizde bir kılavuz görevi üstleniyor.

Eserler kendi içerisinde ana fikir, konu, cümle tarzları ve kullanılan edebi sanatlar olmak üzere birbirinden farklı birçok özelliklere bağlı olarak sınıflandırmaya ayrılırlar. Bu bağlamda yazarlar, kendi düşünce hayatlarını, fikirlerini veya hayal dünyalarını yansıtabileceği gibi kendi hayatlarından parçaları istedikleri gibi kendi ürettikleri yazılara aktarabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda yazarların kendine özgü dilleri ile tercihlerinizi şekillendirebilir, kitaplığınıza değerli birçok yeni eser kazandırabilirsiniz. Her bireyin yaşam tarzı, bakış açısı, istek ve arzuları farklı olduğundan okuma alışkanlığı edindiği tür ve yazarlarda çoğu zaman farklılaşıyor.

Kitap Çeşitleri Nedir?

Okumaya meraklı çoğu kişinin genellikle ilk incelediği kitaplar arasında edebiyat eserleri ön plana çıkıyor. Biyografi, anı, inceleme, söyleşi, şiir, roman, öykü, deneme ve daha birçok başlıkta çeşitlendirebileceğimiz edebiyat alanına ait sayısız kitap bulunuyor. Eğitim kitaplarıyla okuduğunuz derse ait bilimsel eserlerden faydalanarak kendinize yeni bilgiler katabilirsiniz. Çocuk yayınları ile çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilir, okuma zevki kazandırabilirsiniz. Çocuk kitaplarının eğitici ve öğretici yanları zihinsel gelişimde ön plana çıkmaktadır. Sınav kitapları ile eğitim öğretim boyunca olabileceği gibi, daha sonradan hedeflediğiniz eğitim seviyesi için hazırlığınızı yapabilirsiniz. Eğitim kitapları arasında YKS, KPSS, ALES gibi sınavlara etkili bir biçimde çalışmanızı sağlayacak birçok ürün mevcut. İlginizi çeken bir konu hakkında araştırma kitapları ile daha derin bilgiler edinebilirsiniz. Kitap çeşitleri ile birçok kategoride sayısız eserlere erişebilir, kendinize özgü her türü bulabilirsiniz.

Uzmanlar tarafından küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığının kazanılması üzerine sürekli vurgu yapılıyor. Bebeklerin belirli bir dönemden itibaren söylenenleri sağlıklı şekilde algıladığı biliniyor. Bu ortalama olarak 6-7 aylıktan itibaren mümkün olabiliyor. Bazı kitabevleri miniklere uygun eğlenceli kitaplar hazırlıyor. Tüm çocuk yaşlarına özel hazırlanan kitaplar ile çocuğunuza dilerseniz siz okuyabilir, dilerseniz okumayı yeni söktüyse okuma hızını arttırabileceğiniz faydalı kitapları inceleyebilirsiniz.

Eğitim kitapları kategorisinde daha büyük yaş grubundaki çocuklar ve gençler için gelişim ve okul kitap çeşitleri bulunuyor. Bu kategori eğitim, öğrenim ve sınav sürecindeki ileri yaş gruplarına kadar uzanabiliyor. Aynı zamanda yetişkinler için farklı sınavlara hazırlanma aşamasında faydalı olabilecek kitaplarda bu kategoride yer alıyor.

Kitap Öneri Listesi

Aslında birçok türden okunabilecek kitap listesi oluşturabiliriz. Fakat bazı türlere göre değerlendirme yapmak kategori olarak bakıp sizi çeken ürünü bulmanıza imkan tanıyacaktır. Dünya klasiklerinden oluşan bir okuma listesi, dünya edebiyatının başlıca önemli yazarlarının önemli eserlerine yer vererek edebiyat konusunda bilginizi artırır. Türk edebiyatı ile tanımadığınız şair ve yazarların farklı türlerdeki kitaplarını öğrenebilir, keyifli okumalar yapabilirsiniz. Bilim kurgu romanları, öyküler yada distopya kitap listeleriyle sevdiğiniz türün önemli klasiklerini okuma imkanı yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişime yönelik oluşturulan kitaplarla hayatınıza yenilikler sağlayacak ve olumlu değişimlere yöneltebilecek faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Hobi Eğlence Kitapları

Hobi kitapları ile yeni bir hobi edindiyseniz ya da farklı bir uğraşla ilgilenme isteğiniz doğduysa hobiler ile ilgili kitaplara bakmak faydalı olabilir. El becerilerine yoğunlaşmak istiyorsanız yemek tarifleri, bahçe bakımı, el sanatları ile ilgili yazılan kitapları inceleyebilirsiniz. Spor yapıyorsanız ya da profesyonel bir sporcuysanız, sporlar ile ilgili kitaplar ilginizi çekebilir. Daha farklı ilgi alanlarınız da olabilir; metafizik ve astroloji gibi konularda merakınız varsa hobi kitapları kategorisinde uygun bir şeyler bulabilirsiniz. Eğlence amaçlı okumayı tercih eden biriyseniz oyun kitapları satın alabilir ve yeni eğlenme yolları keşfedebilirsiniz.

Kitaplar yaşamın her alanına bir dokunuş yapar ve hayata dair birçok şeyi konu edinebilir. Kitap kategorisinde gezinirken; etnoloji, din, politika, sosyoloji, tarih, mitoloji, felsefe, psikoloji, sanat, tasarım, tiyatro, sinema, müzik, bilim tarihi, biyoloji, fizik, kimya, moda gibi birçok alanda farklı konuda yazılmış önemli eserlere ulaşabilirsiniz.