VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Oto Elektrik

Toplam 51 adet ürün
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
51 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
160.00
129.90 TL
Ücretsiz Kargo
290.00
249.90 TL
Ücretsiz Kargo
300.00
259.90 TL
Ücretsiz Kargo
310.00 TL
Ücretsiz Kargo
415.00 TL
Ücretsiz Kargo
415.00 TL
Ücretsiz Kargo
430.50 TL
Ücretsiz Kargo
599.00 TL
Ücretsiz Kargo
235.00 TL
Ücretsiz Kargo
187.85 TL
Ücretsiz Kargo
526.25 TL
Ücretsiz Kargo
610.00 TL
Ücretsiz Kargo
292.50 TL
Ücretsiz Kargo
599.85 TL
Ücretsiz Kargo
304.05 TL
Ücretsiz Kargo
177.50 TL
Ücretsiz Kargo
415.00 TL
Ücretsiz Kargo
213.15 TL
Ücretsiz Kargo
706.00 TL
Ücretsiz Kargo
319.85 TL
Ücretsiz Kargo
235.00 TL
Ücretsiz Kargo

Oto elektrik malzemeleri, araçların genel yapısını kontrol eden parçalardır. Aynı zaman araçların daha işlevsel hale gelmesinde kullanılan ekstra aksesuarların bütünüdür. Otomobil elektrik malzemeleri başta sigorta, akü ve aktarım kabloları gibi yüzlerce farklı parçalardan oluşmaktadır. Araçta enerji yükünü üstlenen akü tüm parçaların görevini yerine getirebilmesi için oldukça önemlidir. Enerji ihtiyacını aracın aküsünden karşılayan parçalar, gösterge panelinin çalışması, sinyaller ve farların aydınlatmasına kadar onlarca farklı işlemi sağlıyor.

Kullandığınız araç markasının tavsiye ettiği, her otomobile uyumlu orijinal ve muadil olarak üretilen oto elektrik ürün çeşitlerine özel fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

Arabaların motor bölümünde yer alan akü, buji gibi güç aksamları aracın çalıştırılmasını da sağlar. Bujiler aküden gelen enerji ile motoru harekete geçirir, bu işlemde bujilerin görevi aracın düzgün ve verimli şekilde çalışmasını sağlar. Her otomobil için farklı voltlarda ve büyüklüğe sahip bu ürünler, aracınızı sorunsuz kullanabilmeniz için sürekli kontrol etmeniz gerekir. Akünün sağladığı enerjiyi aracın diğer parçalarına aktarmayı sağlayan ekipmanlar, oto elektrik kablosu ve soket parçalarıdır. Elektrik kablosu ve oto soket çeşitleri, aküden gelen enerji gücünün kornaya, cam düğmelerine, far aydınlatmasına kadar daha birçok aksama ulaşmasını sağlamaktadır.

Birbiriyle ilişkili bu parçaların çalışması için enerjinin ilgili parçalara düzgün ve verimli şekilde aktarılması gerekiyor. Güç aktarımı için kontrol işlemi parçaların zarar görmesini engellemede büyük rol oynar. Güç aktarım parçaları arasında yer alan röle ve sigorta ekipmanları, enerjinin parçalara iletilmesinde kontrol işlemini sağlamaktadır. Röle ve sigorta parçaları akü, far ve ateşleme motoruna kadar iletilen enerjinin gerekli miktarda ulaşmasını sağlar.

Oto Elektrik Ekipmanları

Araçların oturma bölümlerinde yer alan elektrik ekipmanları genel olarak kumanda ve kontrol parçalarından oluşuyor. Elektronik cam açma – kapama düğmeleri, park sensörleri, araç alarm sistemi ve iç aydınlatma lambaları ekipmanlar arasında bulunuyor. Bu parçalar aracın tüm elektrik gereksinimi olan parçaları gibi gücünü aküden almaktadır. Parçaların bir kısmı oto elektrik aksesuarları içinde kullanıcıların isteklerine göre kişisel hale getirilebilir. Bu sebeple her otomobilde ürünlerin farklı boyut ve şekillerde aracın modeline göre çeşitleri sunuluyor. Oto elektrik aksesuarları içinde birçok seçeneği bulunan aydınlatma lambaları, farklı renk çeşitleri ile sunuluyor. Özellikle radyo – teyp bölümünde yer alan elektrik ekipmanları araç içinde en çok değişiklik gerçekleştirilen kontrol parçaları arasındadır. Otomobillerin kişisel zevklere göre özelleştirilmesinde sık tercih edilen korna çeşitleri ve parçaları da araç içi elektrik ürünleri arasındadır.

Yedek Parça ve Elektrik Ekipmanları

Yüzlerce farklı parçaların birleşmesi ile meydana gelen oto elektrik yedek parçaları, düzenli şekilde çalışması ve kontrolü için bazı malzemelerle kontrol sağlanması önemli. Aracınızdaki arızalı noktaların tespiti için bluetooth bağlantılı mini arıza tespit cihazları işlevselliği ile kolaylık sağlıyor. Bu cihazlar bilgisayara ya da telefona bağlanabiliyor. Cihazlar arıza mevcut ise ilgili arızayla ilgili kodu kullanıcıya gösteriyor. Bu sayede arızalı parça tespiti ile doğrudan ilgili parçanın tamir işlemi yapılabilir. Geliştirilen cihazlar aracılığıyla, hem zaman hem de gereksiz parça masraflarından tasarruf edilmiş oluyor. Tüm otomobiller için önemli olan ve çalışmasına etki eden oto elektrik malzemeleri, araçların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uygun fiyat seçenekleriyle VuuZoo’da satılıyor. Aracınız ile ilgili uyumlu olan diğer tüm parçalar için Oto Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.