VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Oto Elektroniği

Toplam 41 adet ürün
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
41 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
44.90 TL
Ücretsiz Kargo
79.00
35.28 TL
Ücretsiz Kargo
80.00
49.90 TL
Ücretsiz Kargo

Otomobilinizin dış bakımı, temizliği ve farklı fonksiyonel özellikleri, onu daha konforlu bir araç haline getirir. Aracınızı daha keyifli ve güvenli kullanmanın diğer bir yolu da oto elektronik ürünlerine yönelmektir. Oto araç içi kamera ve geri görüş kamerası gibi ürünler, araba kullanırken sizlere avantaj sunmaktadır. Daha güvenli ve pratik yolculuklar yapmak için VuuZoo oto elektroniği kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Oto Araç İçi Kamera

Gelişmiş teknoloji ile araç içini kayıt altına alabilmenizi sağlayan oto araç kameraları, keyifli yolculuklardan kayıtlar elde etmenizi de sağlar. Bunun dışında araç kullanırken oluşabilecek kaza vb. durumlarda kayıtlar, tarafsız kanıt olarak kullanılabilmektedir. Geniş açılı araç içi kamera tercih etmek her zaman daha iyi bir yoldur. Çünkü kameranın açısı ne kadar geniş olursa kamera araç çevresine o kadar hakim olur. Tüm modelleri inceleyerek hem güvenlik hem de konforlu seyahatler için aracınıza oto araç içi kamera sistemi kurabilirsiniz.

Oto USB ve SD Çevirici Modül

Kısa ya da uzun seyahatler fark etmeksizin otomobil kullanırken hepimiz müzik dinlemekten keyif alıyoruz. Özellikle bu parçalar sevdiğimiz bir müzik dosyasından oluşuyor ise… Araç içine oto usb modülü dahil ederek çok çeşitli kullanım imkanları yaratabilmeniz mümkün. Radyo kanallarına bağlı kalmadan özgürce müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Evde veya iş yerinde olduğu gibi otomobil içerisinde de diğer dijital cihazlarda bulunan içeriklere ulaşma imkanı veren oto USB SD çevirici modül, maksimum verim sağlamak için özel olarak üretilmektedir.

Oto Bluetooth Araç Kiti

Son derece uygun fiyatlar ile araç içerisinde iletişim ihtiyacınızı çok daha güvenli şekilde çözümleyebilirsiniz. Araç içi telefon görüşmesi imkanı sağlayan oto bluetooth araç kitleri ile aynı zamanda akıllı cep telefonunuzda bulunan müziklerinizi de son derece kaliteli şekilde oynatabilirsiniz. VuuZoo, otomobiliniz için aksesuar ve parça ihtiyaçlarınızı en iyi seçenekler ile giderebilmeniz için geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Siz de sayfanın sol kısmında bulunan filtreleme seçeneklerine göz atarak ihtiyaçlarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Oto montaj kitleri, oto komponentleri, oto araç antenleri, oto geri görüş kamerası gibi tüm ürünler bu kategori üzerinde sizlere sunulmaktadır.