VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Oto Koltuğu & Ana Kucağı

Toplam 203 adet ürün
Marka Seç
Emniyet Kemeri
Sallanma
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
203 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
234.45 TL
Ücretsiz Kargo
372.87 TL
Ücretsiz Kargo

Bebeklerinizin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesinin en kestirme yolu; rahat bir oto koltuğudur. Şüphesiz ki uzun yolculuklarda hatta uzun yolculuklar bir tarafa, şehir içi kısa bir mesafede bile en önemli şey; bebeğinizin güvenliğini sağlamaktır. İşte doğru ve kaliteli bir oto koltuğu ve anakucağı almak, bebeğinizin tüm seyahatlere son derece güvenli şekilde gidebilmesini sağlamaktadır. Siz de oto koltuğu alacaksanız vuuzoo.com’daki ilgili kategoriyi ziyaret edebilir ve sektörün en kaliteli ürünlerini, en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

 

 

Kim demiş bebekle yolculuk zor diye

 

Hemen hemen hepimiz bebekle yolculuk etmenin çok zor olduğunu duymuşuzdur. Oysa doğru bir bebek oto koltuğu alındığında, bebeğinizin konfor ortamını evdekine benzer olarak tasarladığınız da bebeğiniz için hiçbir şey değişmeyecek. Aksine bu yolculuk siz ve bebeğiniz için son derece keyifli bir hale dönüşecektir. Bu aşamada yapmanız gereken en doğru şey; doğru ürünü, doğru fiyatlara almanızdır. Zaten güvenlik ekipmanları ve doğru bebek ürünleri olmadan yola çıkmanız, oldukça sıkıcı sonuçlar doğmasına da sebep olmaktadır.

 

 

Oto koltuğu ve anakucağı alırken dikkat etmeniz gereken noktalar

 

Bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bunların en başında ise; şüphesiz ki emniyet kriteri gelmektedir. En doğru ve en emniyetli ürünü, en ekonomik şekilde satın alabilme isteği son derece doğru bir istektir. İşte bu aşamada yapmanız gereken şey vuuzoo.com’a gelip, hemen size sunulan ürünleri (bebek kangurusu, bebek taşıma şalı) incelemek olacaktır. Gelin, şimdi bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken kriterlere maddeler halinde bir bakalım:

 

 

  1. Güvenlik: Güvenlik, kesinlikle en vazgeçilmez kriteriniz olmalıdır. Bebeğinizin ve kendi güvenliğinizin maksimum düzeyde tutulması, sezin de gönül rahatlığı ile bir seyahat yapmanızı sağlayacaktır.
  2. Ergonomi: Son derece güvenli bir ürünü tercih etmiş fakat ergonomi kriterini göz ardı etmiş olabilirsiniz. İşte böylesi bir durumda bebeğiniz oto koltuğunda rahatça uyumak yerine devamlı ağlayacak ve siz onu kucağınıza alırsanız da son derece tehlikeli bir davranışta bulunmuş olacaksınız. Dolayısıyla yapmanız gereken en önemli şey; güvenlik ve ergonomi kriterini kesinlikle göz ardı etmemek olacaktır.
  3. Doğru ürün boyutları: Oto koltuğu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise alacağınız ürünlerin boyutlarıdır. Gereğinden fazla büyük ya da gereğinden fazla küçük ürünleri tercih etmek, bebeğinizin rahatsızlığına sebep olurken, aynı zamanda ürünün koltuğa güvenilir bir şekilde monte edilmesinin de önüne geçebilir.