VuuZoo: Türkiye'nin Yeni Pazaryeri Platformu

Ses Sistemleri & Navigasyon

Toplam 59 adet ürün
İlgili Kategoriler
Marka Seç
Fiyat Aralığı
-
TL
Renk Seç
59 adet ürün arasından listelenen sonuçlar
210.00
190.00 TL
Ücretsiz Kargo
44.90 TL
Ücretsiz Kargo
80.00
49.90 TL
Ücretsiz Kargo
185.00
149.00 TL
Ücretsiz Kargo
79.00
35.28 TL
Ücretsiz Kargo

Otomobiliniz ile keyifli bir sürüş gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan ekipmanlar listesinde oto ses sistemi ve navigasyon cihazları dikkat çekiyor. İhtiyaçlarınıza göre tercih edeceğiniz araç navigasyonu ve ses sistemleri ürünleri konfor dolu bir deneyim sunuyor.

Oto Ses Sistemi ve Navigasyon Ürünleri

GPS ile birlikte şehir içi ve şehir dışı güzergahlarında en iyi yol seçimi sunan navigasyon sistemleri, kısa sürede varış noktasına sizi ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda telefonlar ile bağlanabilen navigasyon ürünleri sayesinde dikkatiniz dağılmadan arama yapabilir, mesaj gönderebilir ve diğer işlevleri cihaz modeline göre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Araç içi görüntüleme sistemleriyle yeni nesil teknoloji otomobillerinize geliyor. Aracınızın genel özelliklerini kontrol edebilir ve içinde yer alan navigasyon sistemi ile yollara hakim olabilirsiniz. Burada önemli olan aracınızın modeline ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun oto ses ve görüntü sistemlerini seçmelisiniz. Oto ses sistemleri satın almadan önce ekipmanların işlevleri hakkında gerekli bilgilere sahip olmanız arzu ettiğiniz ses deneyimleri yaşamanız için önemlidir.

Böylece yüzlerce marka ve model arasında otomobiliniz için en uygun ve etkili performans sağlayabilecek oto ses ve navigasyon sistemlerini satın alabilirsiniz.

Oto Navigasyon ve Ses Sistemi

Şık tasarım seçenekleriyle dikkat çeken oto teyp ürünleri, keyifli bir şekilde müzik dinlemenize olanak sağlar. USB girişi ve bluetooth özelliği bulunan oto teypler ayrıca dokunmatik lcd ekranlı modelleri ile pratik kullanım sağlar. Teyp çerçevesi modelleri otomobilinizin ön konsol bölümü ile birebir uyumlu görünür. Isı değişimleri ve güneş ışınlarından etkilenmeyen teyp çerçevesi modelleri her araca uyum sağlar.

Oto ses sistemlerinin bileşenleri her ne kadar kaliteli ve yüksek performansa sahip olsa da doğru bir ana ünite olmadan diğer parçalara düzgün akış sağlaması pek mümkün değildir. Bu nedenle oto ses sistemi arayışınızda yada alışveriş yaparken ana üniteniz ile uyumlu olabilecek parçalara göre eğilim göstermeniz faydalı olacaktır. Ana ünite birimleri sisteme ses sinyali göndermek ve bütün olarak kontrol etmek için kullanılan bir cihazdır. Daha gelişmiş özellikteki ana ünite cihazlarında FM radyo, CD, USB bağlantı desteği GPS ve bluetooth gibi ekstra özellikler de yer alır. Bazı modeller şık dizaynı ile aracın ön konsoluna hoş bir görünümde katar. Eğer ürünleri paket olarak satın alacaksanız ana birimin kalitesine muhakkak dikkat etmeniz gerekir.

Ses çıkışını sağlayan hoparlör, müzik sistemlerinde verimliliği ve kaliteyi ortaya koyan önemli parçalar arasında bulunuyor. Otomobiliniz dışında ev yada diğer alanlarda da kullanabileceğiniz hoparlörler yüksek ses kalitesi ile keyif dolu anlar yaşamanıza imkan tanır.

Müzik sistemlerinde iyileştirici etken olarak kullanılan amfi ürünleri, kapsamlı özellikleri ile ses sistemlerini kontrol altına alarak denetlemenize olanak sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan modelleri ile amfiler, oldukça uzun süreler kullanılabilecek sistemlerdir.

Oto Navigasyon ve Görüntüleme Sistemleri

Tüm otomobillerde kullanıma uyumlu olarak üretilen araç içi kamera, sürüş içi güvenliği arttırır. Yolculuk sırasında güzel görüntüleri yakalayabileceğiniz gibi karışabileceğiniz bir kaza anını kayıt atına alınmasını sağlayarak size kayıt bırakabiliyor.

Wi-Fi özelliği sayesinde elde edilen görüntülerin rahatlıkla telefona aktarılmasını sağlıyor. GPS, ADAS ve 3G sensör özelliğine sahip modelleri ile araç içi kamera ürünleri, seyahat esnasında hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan sizin için kayıt altında tutar. Özellikle bazı modellerinde şerit uyarı sistemi olan cihazlar yanlış şerit değişimine karşı sizi uyararak olası kazaları önlemeye yardımcı oluyor.

Kablosuz olarak iletişimin sağlanması ve cep telefonlarından gönderilen seslerin otomobilinizin hoparlöründen sağlamasına imkan tanıyan transmitter cihazıdır. Bu cihaz sayesinde araç kullanımında telefon ile konuşurken yaşanan dikkat kaybı ve kazaların oluşumu azalıyor.

Oto Amfi Ürünleri

Otomobil amplifikatörü olarak bilinen amfinin kullanım amacı, hoparlöre giden sinyalleri çoğaltmaktadır. Böylece oto ses sistemleri içerisinde amfi kullanmak, yüksek ses seviyesi oluşturmaya ve hoparlörlerinizden maksimum verim almanıza olanak sağlar. Amfiler oto ses sistemlerinin bütünsel anlamda performansına etki ederek güçlendirmekten sorumludur. Bu nedenle doğru amfi cihazının kullanımı, hem düşük hem de yüksek seviyelerdeki ses kalitesine etki edecektir. Amfiler birçok çeşitlilikte üretilir, örneğin yüksek RMS derecelerinin yanı sıra kaliteli amfi ürünleri, birden çok kanal ile çalışır. Her kanal ses çıkışı için hoparlöre ekstra bir güç sağlar. Bu nedenle hoparlör sayısı arttıkça amfi özelliğine göre bu kanallar daha üstün performanslı sesler çıkmasına yardımcı olur.

Oto ses sistemleri ve navigasyon ürünleri gibi aracınıza aradığınız tüm parçalar size özel fiyat seçenekleri ile birçok marka ve model ile VuuZoo’da. Oto aksesuar kategorisini inceleyerek aracanıza uyumlu diğer tüm ürünleri görebilirsiniz.